Katıldığı ‘62. Mut Karacaoğlan Kayısı Kültür ve Sanat Festivali’nde konuşan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, “Hep beraber, birlik ve beraberlik içerisinde Mut halkına hizmet edeceğiz” dedi.
TikTok’taki canlı yayında 5 yaşındaki kuzenine dair paylaştığı görüntüler tepki çeken Duygu Özgül, ‘cinsel istismar’ suçundan Nevşehir’de gözaltına alındı. Çocuğun ve ailesinin Sivas’ta yaşadıkları, soruşturma kapsamında onların da ifadesine başvurulacağı belirtildi.